Центр кризової підтримки України

Вступ

У відповідь на гуманітарну кризу в Україні, "Multilaw", спираючись на досвід своїх партнерів, створила цей центр підтримки, щоб надати допомогу тим, хто її потребує в ситуації, яка швидко змінюється.

Першочерговим завданням "Multilaw" було надання українській фірмі-партнеру "Arzinger" всієї можливої підтримки для забезпечення безпеки та благополуччя їх працівників. Проте наявні у нас інформаційні ресурси щодо питань імміграції можуть бути корисними для всіх українців, які були змушені покинути країну.

Наші фірми-партнери по всьому світу роблять значні пожертви на підтримку гуманітарних благодійних організацій, щоб надати допомогу тим, хто найбільше постраждав від війни. Нижче Ви можете знайти інформацію про те, як можна долучитися до підтримки.

Інформація для громадян України щодо імміграціїi

Щоб допомогти громадянам України виїхати за кордон, "Multilaw" створила цей ресурс, який містить інформацію щодо імміграції, включаючи вимоги до в’їзду, візові правила та правила щодо дозволів на проживання, а також рекомендації з питань зайнятості, охорони здоров’я, освіти, банківської діяльності та фінансів. Хочемо висловити подяку Американській Торговельній Палаті в Україні за допомогу у перекладі цих документів.

Humanitarian Support for Ukraine
How you can help

Organisations you can support through donations